123 Harmony Hall Green
| Wi-Fi | Πισίνα Εξωτερική πισίνα | Κλιματισμός |
| Δεν επιτρέπονται κατοικίδια |
Το διαμέρισμα 123 Harmony Hall Green Κράιστ Τσερτς 67 τ.μ. Απέχει σχεδόν 2 χλμ. από τον παραλιακό πεζόδρομο South Coast Boardwalk. Αυτό το διαμέρισμα με 1 υπνοδωμάτιο μπορεί να φιλοξενήσει έως 2 άτομα.
Ρωμαιοκαθολικός καθεδρικός Αγίου Πατρικίου απέχει περίπου 10 λεπτά οδικώς από αυτό το διαμέρισμα και ο σταθμός λεωφορείων Maxine είναι σε απόσταση μόλις 100 μέτρων. Το κέντρο της πόλης απέχει μόλις 1 χλμ. και το αεροδρόμιο ΔιεθΝές Grantley Adams βρίσκεται σε απόσταση 5 χλμ. από το διαμέρισμα 123 Harmony Hall Green.
Το κατάλυμα διαθέτει αίθριο και μπαλκόνι και έχει θέα στον κήπο. Το διαμέρισμα προσφέρει μπάνιο με σεσουάρ και μεγάλες πετσέτες μπάνιου. Επίσης, έχει ξεχωριστή τουαλέτα και ντους.
Στη διάθεση των επισκεπτών υπάρχουν ηλεκτρικός βραστήρας, φούρνος και μαγειρικά σκεύη που βρίσκονται στην πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα.
- Τοπικά αξιοθέατα
- St. Lawrence Church586 χλμ.
- Saint Lawrence Gap127 χλμ.
- Φυσικό καταφύγιο Graeme Hall844 χλμ.
- Stream Gospel Hall401 χλμ.
- Plantation Theatre65 χλμ.
- St Dominic's Catholic Church837 χλμ.
- Παραλία Turtle Beach906 χλμ.
- turtle beach resort498 χλμ.
- Παραλία του Μάξγουελ1255 χλμ.
- Αεροδρόμια
- ΔιεθΝές Αεροδρόμιο Grantley Adams11 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Wi-Fi
- Χώρος στάθμευσης
- Δεν επιτρέπονται κατοικίδια
Γεύματα και ποτά
- Βραστήρας
- Στεγνωτήρα
- Κουζινικά είδη
- Τραπεζαρία εξωτερικού χώρου
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Εξωτερική πισίνα
- Ξαπλώστρα
- Ρηχή πισίνα
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
- Αίθριο
- Ταράτσα
- Πλυντήριο ρούχων
- LCD TV
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Πόσο απέχει το κέντρο της πόλης από το το διαμέρισμα 123 Harmony Hall Green;
Θα χρειαστείτε 10 λεπτά με τα πόδια για να φτάσετε από το το διαμέρισμα 123 Harmony Hall Green στο κέντρο της πόλης. - ❓
Ποια θα είναι η τιμή κράτησης στο το διαμέρισμα 123 Harmony Hall Green;
Η τιμή κράτησης στο το διαμέρισμα 123 Harmony Hall Green αποτελεί 215$. - ❓
Μπορούμε να παρκάρουμε το όχημά μας στο το διαμέρισμα 123 Harmony Hall Green;
Το το διαμέρισμα 123 Harmony Hall Green παρέχει δωρεάν ιδιωτικός χώρος στάθμευσης αυτοκινήτων.